Skontaktuj się z nami

Prześlij nam podstawowe informacje a nasz przedstawiciel skonataktuje się z Toba.

Technika sanitarna

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment produktów z zakresu techniki sanitarnej wiążącej się z wyposażeniem łazienek i kuchni w domach mieszkalnych jak i obiektach przemysłowych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta z dziedziny techniki sanitarnej była jak najbardziej różnorodna by móc spełnić wymagania naszych klientów oraz zaspokoić wszelkie gusta. Ciągła współpraca z producentami oraz dostawcami sprawia że możemy zaoferować atrakcyjne ceny oraz bogaty wybór produktów.

 

Technika grzewcza

Dział techniki grzewczej jest miejscem gdzie znajdą Państwo obszerny wachlarz produktów wiodących firm związanych z systemami odprowadzania spalin, kotłami, grzejnikami oraz wieloma innymi. W pogoni za ciągle rozwijającą się Techniką grzewczą staramy się uzupełniać oferowany przez nas asortyment oraz udoskonalać naszą wiedzę by w pełni sprostać państwa potrzebą.

 

Instalacje sanitarne     

     Zapewniamy kompleksową ofertę materiałów niezbędnych do podłączenia systemów wodno-kanalizacyjnych, instalacji grzewczych oraz armatury potrzebnej do uzbrojenia kotłowni z kotłami na paliwo stałe, gazowych, olejowych czy też węzłów cieplnych. W naszej ofercie posiadamy między innymi rury, kształtki oraz inne materiały potrzebne do podłączenia instalacji miedzianych, zaciskanych PEX/AL/PEX, stal oraz inne. 

© 2015 Karlos | Wszelkie prawa zastrzeżone. Novum
Ta strona używa plików cookies.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.    AKCEPTUJĘ