Skontaktuj się z nami

Prześlij nam podstawowe informacje a nasz przedstawiciel skonataktuje się z Toba.

Systemy kominowe i wentylacyjne

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż systemów kominowych i wentylacyjnych. W skład naszej oferty wchodzą frezowaniem uszczelnianie oraz rozwiercanie kominów. 

Wykonujemy instalacje w domach, biurach, sklepach, lokalach handlowych, magazynach, halach produkcyjnych, hotelach itd. Współpracujemy z naszymi dostawcami z całej Polski i Europy. Możemy poszczycić się wieloma świetnymi realizacjami oraz grupą wiernych klientów. Frezowanie komina i jego naprawy muszą być przeprowadzone przez profesjonalistów! Jest to rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych. 

Dysponujemy nanjowocześniejszym sprzętem montażowym i serwisowym który pozawala na profesionalne wykonanie powierzonej nam usługi. Zapewniamy gwarancję na nasze prace oraz wystawiamy faktury VAT. Po wykonanej usłudze otrzymają Państwo wszystkie apropaty techniczne jak i tez protokoły. Nasze prace wykonywane są pod okiem mistrza kominiarskiego.

Zajmujemy się również frezowaniem kominów, czyli zwiększenie średnicy komina za pomocą specjalistycznej maszyny bez konieczności rozkuwania ścian. Ma to za zadanie poprawić jakoś przepływu spalin. 
Jest to bardzo nowoczesna metoda którą stosujemy gdy np.:
- nadmiernie odkłada się sadz wewnątrz komina;
- dym lub czad dostają się przez kratki wentylacyjne do pomieszczeń (może to sygnalizować nieszczelność wewnętrznych przegród komina);
- zauważymy nieszczelność komina wewnątrz budynku mieszkalnego.

Systemy kominowe i wentylacyne dostępne są w naszym sklepie internetowym

 

© 2015 Karlos | Wszelkie prawa zastrzeżone. Novum
Ta strona używa plików cookies.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.    AKCEPTUJĘ